V období vánoc si mnoho mužů láme hlavu, čím udělat radost své drahé polovičce. Hezké prádlo, hodinky, koženou tašku do práce či snad šperk? Ale spodní prádlo si užijí spíše muži sami, kabelky ženy rády střídají a když šperk tak jaký? Zlatý, s kamínky či bez. Prstýnek oblékne ráda každá, ale jaká velikost? Náramek či snad řetízek s přívěskem? A bude jeden dárek v malé krabičce stačit? Zkrátka žádná sázka na jistotu.

Jedno je však jisté. V zimních měsících je chladno. Ženy jsou zimomřivé. Vlna je teplá. A patří mezi luxusní a unikátní zboží, které nevyjde nikdy z módy. A proto šála v neutrální barvě jako je béžová, bílá či šedá (pokud neznáme oblíbenou barvu přítelkyně) je naprostá sázka na jistotu. Záložním plánem je také pléd, který můžeme darovat se vtipným vzkazem na kartičce jako ” Pro chvíle, kdy nejsem u tebe a nemá tě kdo zahřát.”. Pro společné večery u filmu na pohovce či pro zachumlání u čtení se teplý pléd rozhodně neztratí.

PROČ VLNU?
Jednoduše pro to, že jako dárek se nehodí jakákoliv laciná umělina z obchodu a nikdy přesně neznáme názor ženy na ekologičnost společnosti. Proto se vždy uplatní kvalitní, stálý materiál prověřený stovky let a oblíbený miliony žen.

JAKÉ JSOU VÝHODY VLNY?

 • Přírodní
  Není nic přírodnějšího než produkt, který zdobí pasoucí se zvíře na louce. Dnes je trendem návrat k přírodě a mnoho žen se uchyluje k udržitelným přírodním materiálům.
 • Do každého počasí
  Vlněné zboží se nehodí pouze do zimních měsíců. I v létě je spousta chladnějších deštivých dnů. A co dny, kdy jsme nemocní a kýcháme na gauči s horkým čajem? Navíc ženské nohy promrzlé z nošení sukní a zkřehlé z podpatkových bot si zaslouží zahřát kdykoliv.
 • Rezistetní a elastická
  I po mnoho let je vlněné zboží stále stejné, pokud se dobře udržuje. Jedná se o velmi kvalitní materiál, který dokáže těšit í vícero generací.
 • Eko obnovitelná
  Obnovitelné zdroje, které nezatěžují planetu jsou dnes čím dál žádanější.
 • Prodyšná
  Prodyšnost, tedy antialergické a nekousavé vlastnosti jsou dnes samozřejmostí. Dnům, kterým vévodil akryl a polypropylen a viskóza už nadobro odzvonilo.
 • Anti-odorový materiál
  Vlna je složena z vláken, které je přírodně odolné bakteriím, které tvoří zápach potu. Navíc se v ní nekumulují ostatní pachy jako je cigaretový kouř, zvířecí pach či jiné nežádoucí vonné složky.
 • Jednoduchá na údržbu
  Žádná žena nechce hodiny žehlit, odchlupovat oblečení a ničit si drahou manikúru při ručním praní v umyvadle. Zvlášť v dnešní uspěchané době. S vlnou je to snadné.
Share this post

Leave your thought here

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *