Co hledáš?
  • /
  • Téma Lifestyle

Lifestyle

Rubrika Lifestyle je plná zkušeností, znalostí a informací, které můžete milé dámy využít k zdokonalení své postavy a k zdravějšímu životnímu stylu. Nechybí oblíbené články o dietách, o tom, které fungují, a které nikoliv, můžete si přečíst o tom, jak se postarat o svou pleť, aby už nikdy nestrádala.

Projezte se ke štíhlé postavičce – zdravě a chutně
29.8.2014
772 Zobrazení

Projezte se ke štíhlé postavičce – zdravě a chutně

Jídlem ke štíhlosti? Je to vůbec možné? Samozřejmě, že ano. Vždyť bez jídla to nejde, ale s ním někdy také ne. Řešením je najít zlatou střední cestu a hlavně vědět, které potraviny vás ve vaší cestě za štíhlou postavou dovednou k cíli.

Snídaně je start dne, ale také dobrá pomůcka pro udržení váhy!
27.8.2014
636 Zobrazení

Snídaně je start dne, ale také dobrá pomůcka pro udržení váhy!

Snídaně je pro organismus hodně důležitá. Dodává tělu energii po vydatném spánku, zajišťuje, že během dne nepociťujete hlad, máte víc energie, necítíte se unavení, malátní. Také funguje proti večernímu hodování. Zrychluje metabolismus. Co však mnoho lidí netuší, že ta správná snídaně vám pomůže také hubnout a pomůže vám s udržením správné váhy. Chcete zhubnout, nebo popřípadě si udržet svou stávající váhu? Je to jednoduché, snídejte!

5 kroků, jak správně aplikovat pleťovou masku
26.8.2014
754 Zobrazení

5 kroků, jak správně aplikovat pleťovou masku

Nezáleží na tom, jestli máte pleťovou masku koupenou obchodě, nebo jste si ji vyrobila sama doma. Pokud chcete její efekt maximálně využít, musíte vědět, jak ji správně aplikovat a právě s tím vám v tomto článku poradíme.

3 pleťové masky, které vaši pleť rozzáří
19.8.2014
813 Zobrazení

3 pleťové masky, které vaši pleť rozzáří

Pleťové masky jsou zázrak, který ale opravdu funguje. Pokud má pleťová maska správné složení, má obrovský efekt. V tomto článku vám prozradíme 3 recepty na domácí pleťové masky, které pleť osvěží, dodají ji energii a pomohou proti akné i proti černým tečkám. Nebojte se, příprava masky zabere jen chvilku…

TOPlist
Přihlašte se do našeho zpravodaje a my Vám zdarma zašleme ty nejzajímavější články přímo do e-mailu!