Co hledáš?
  • /
  • Téma Vztahy

Vztahy

Láska a vztahy jsou zapeklité a je dobré vědět co nejvíce informací, které mohou kvalitní vztah utužit, vylepšit. Přečtěte si články o manželských i jiných vztazích, které vás budou motivovat, ale dají vám také prvek zábavy. Každý vztah je jiný, stejně jako jsou originální naše články.

Proč se muži bojí úspěšných žen?
28.8.2014
689 Zobrazení

Proč se muži bojí úspěšných žen?

Úspěšná žena je něco jako mor na muže. I když doba dostatečně pokročila a dnes není výjimkou, že je žena samostatná a schopná si zajistit dostatečnou finanční oporu, přesto se muži rádi cítí jako ti, bez kterých to v životě zkrátka nejde. Hlavně, že se žena bez muže neobejde. Mám mnoho kamarádek, které jsou v manažerských pozicích a tvrdí, že se jich muži bojí. Jedna kamarádka dokonce o své práci lže, aby se s případným nápadníkem uskutečnilo i druhé rande.

Jaké jsou příznaky žárlivosti?
22.8.2014
705 Zobrazení

Jaké jsou příznaky žárlivosti?

Žádný muž ve vašem okolí se k vám nesmí ani přiblížit? Na dámské jízdě vám desetkrát za večer vyzvání telefon? Je příčinou obou situací vaše drahá polovička, která pomalu žárlí sama na sebe, a nejvíce pak žárlí na své vlastní představy? Dovádí vás jeho žárlivost k touze být nevěrná? Pak doma máte ten nejhorší případ žárlivce a měli byste se naučit žárlivost rozpoznávat již v prvopočátcích.

TOPlist
Přihlašte se do našeho zpravodaje a my Vám zdarma zašleme ty nejzajímavější články přímo do e-mailu!