Co hledáš?
  • /
  • Téma Bydlení

Bydlení

V této kategorii si dámy najdou spoustu informací, zajímavostí, ale také zábavy. Naše články o bydlení jsou plné inspirace a také poučení o tom, co právě vede na poli bytové architektury a co je jak se říká nejvíce trendy. Mějte stylové bydlení a vyzkoušejte některé tipy z našich článků.

Vánoční dekorace k adventu neodmyslitelně patří
5.12.2014
710 Zobrazení

Vánoční dekorace k adventu neodmyslitelně patří

Tak se nám opět sešel rok s rokem a nastala doba adventní, s kterou se Vánoce přibližují víc a víc. Advent je navíc dobou vánočního zdobení, a proto se dnes zaměříme na zajímavé a inspirativní vánoční dekorace, které vašemu domovu vdechnou magické a pohádkové kouzlo Vánoc.

Zařiďte si byt krásně, levně a bez bytového architekta
25.8.2014
1340 Zobrazení

Zařiďte si byt krásně, levně a bez bytového architekta

Stěhujete se do nového hnízdečka, popřípadě toužíte vdechnout vašemu domovu nový život? Nevíte, jak na to? Tak to se vám bude hodit pár tipů a rad, jak si svůj byt vybavit prakticky, levně, ale hezky a útulně a změnit ho z domu na svůj domov s velkým D.

Dekorace v barvách léta
19.8.2014
648 Zobrazení

Dekorace v barvách léta

Srpen se nám pomalu krátí a s ním končí i léto. A podzimní sezóna se naopak pomalými plíživými kroky blíží. Pokud patříte k lidem, kteří si chtějí léto prodloužit a uchovat si ve svém okolí jeho barvy a energii, pak určitě přemýšlíte nad tím, jak toho docílit. Máme pro vás jednoduché řešení a tím jsou bytové doplňky. Není-li hezky a slunečno venku, prozařte letními barvami svůj domov.

K přírodě šetrnější domácnost
14.8.2014
698 Zobrazení

K přírodě šetrnější domácnost

Ekologická domácnost není již pouhý pojem. V současné době stále více domácností jde ekologickou cestou. Již víme, že Země není nevyčerpatelný zdroj. Přemýšlíme, zda doma potřebujeme tolik chemických prostředků. Nepotřebujeme.

TOPlist
Přihlašte se do našeho zpravodaje a my Vám zdarma zašleme ty nejzajímavější články přímo do e-mailu!